• Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
TravelGdansk

+48 510 31 30 31
info@gdanskshuttle.info

Angielski Polski Niemiecki
Sport & SPA
 

Szukaj lotu

Sport i rozrywka

 Oferta

 Open SPA - Miejsce dla osób ceniących zdrowy wygląd i dobre samopoczucie.­ W ofercie znajduje się szeroka gama usług i zabiegów wykonywanych przez wyspecjalizowany personel kosmetologów­ i masażystów. 

Wiedza którą posiadają, pozwala na idealne dobranie zabiegów spełniających wszystkie oczekiwania klienta.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie kosmetycznym oraz doskonałych kosmetykach renomowanych marek. 

Zapewniamy, iż każda wizyta w naszym SPA będzie wspaniałym doznaniem.

Wstąp do nas już dziś i zostań na dłużej. Poświęć sobie nasz czas.

Pełną ofertę można zobaczyć pod adresem - www.openspa.pl

OpenSpa czynne jest :

Poniedziałek - Piątek: 10 - 20, Sobota: 10  - 19, Niedziela: 10 - 17

Dane kontaktowe : Tel: 58 305 37 67, 58 306 43 54 / Kom: +48 51 51 51 276,

Email: openspa@openspa.pl

Adres : ul. Kolonia Zręby 18, 80-133 Gdańsk 


 Gokarty Sopot - Gokarty dla dzieci posiadają specjalną konstrukcję wyprodukowaną przez firmę SODI, z myślą o najmłodszych. Jest to model FunKids Kart 160 CC, którego wielkość, a także moc silnika zostały skonfigurowane w taki sposób, byście Państwo mogli być spokojni o swoje pociechy.
Dla dorosłych Sodi GT3 o pojemności 270 cm3 i mocy 9,5 KM, osiąga prędkość do 70 km/h, dzięki wentylowanym tarczom hamulcowym mają zwiększoną czułość - tak ważną na dohamowaniach.

 

Aquapark Sopot - Wszystkie atrakcje znajdujące się na hali basenowej zostały zaplanowane z myślą o klientach w każdym wieku. Dla dorosłych oraz młodzieży: baseny rekreacyjne, whirlpoole, hydromasaże, dzika rzeka, zjeżdżalnie oraz dla najmłodszych: basen ze zjeżdżalnią i zabawkami wodnymi. Mostki oraz kanały przepływowe umożliwiają swobodne przemieszczanie się w strefie basenowej. Czynne od 8:00 do 22:00.

 

Browar Miejski Sopot przy ul. Bohaterów Monte Cassino 35 w Sopocie to mini browar restauracyjny, w którym od podstaw warzymy kilka rodzajów wyśmienitych piw według wyselekcjonowanych receptur naszych wybitnych Piwowarów. Tworzymy wspaniałe miejsce, gdzie łączymy produkcję piwa wraz z serwowaniem tradycyjnej polskiej kuchni, ze szczególnym akcentem etnicznej kuchni kaszubskiej. Jesteśmy również lokalnym producentem butelkowanego piwa regionalnego.

  

Postołowo Golf Club - Pole golfowe w Postołowie położone jest wśród wyjątkowo pięknego krajobrazu Pojezierza Kaszubskiego, 28 km na południe od Gdańska. Projektantem tego pola jest Jeremy Turner, utalentowany i doświadczony szwedzki architekt pól golfowych, który w swojej karierze stworzył ich blisko pięćdziesiąt.

Pole w Postołowie jest 18-dołkowym polem klasy mistrzowskiej i rozciąga się na obszarze ponad 100 hektarów. Długość trasy do gry wynosi od 5122 - 7102 m.

 
Akceptujemy: LogoAccept
Nasi klienci: LogoClients
Znajdź nas na: LogoFacebook